Welkom Céline!

Vorige week moesten we nog vaarwel zeggen aan stagiaire Ilse, maar diezelfde week al mochten we Céline in ons team verwelkomen. Wij zijn alvast superblij dat we ons team een beetje groter hebben kunnen maken om jullie zo nog beter te kunnen bedienen. Dit heeft Céline er alvast over te zeggen: 
"Al zo lang ik mij kan herinneren ging ik mee op reis. Door de jaren heen is het dan ook een echte passie geworden. Toen ik de vacature van Travelmedia zag, moest ik wel solliciteren! Het is het perfecte pakketje: mijn interesse in digitale marketing uitbreiden en de reissector verder uitspitten. Ik heb het team al wat leren en wat een toffe bende is me dat! Ze zorgen voor de ideale combinatie tussen in- en ontspanning. Ik ben heel blij dat ik hier ben terechtgekomen en ik ben klaar voor de kansen en uitdagingen die op me liggen te wachten."  Wij zijn er ook klaar voor Céline! 

28 jun. 2019